Апр 12

/*статья на украинском языке/

Meliton Spa hotel – синонім розкіші. Цей готель відомий своєю унікальною архітектурою, що не змінювалась протягом тривалого часу. 163 сьюта, 480 номерів, а такж найбільший морський спа-центр в південно-східній Європі, де досягається найбільше задоволення від відпочинку.
На сучасній та повністю обладнаній території, що простягається на 4700 квадратних метрів, старовинні методи краси та лікування досягаються особливими шляхами через надання широкого комплексу оздоровчих VIP спа-процедур для розслаблення та омолодженні духу.

Village Inn – це традиційне поселення, що відображає життєву картину острова. Побудовані у стилі македонської архітектури та зроблені з каміння вілли надають відпочинку почуття спокою та натхнення, поєднуючи традиції та унікальну розкіш. Кожна із цих 89 окремих вілл зачаровує всіх, хто хоче провести незабутній та чарівний відпочинок, сповнений космополітичного оточення та природньої краси.
Насолодіться прогулянкою через мальовничі алеї поселення та розділіть моменти спокою, милуючись краєвидом пристані для яхт з келихом ароматного грецького вина.

Sithonia Family Resort означає комфорт та відпочинок. В готелі 139 сьютів та 316 номерів, де гармонійно поєднана природна краса краю та розуміння класичної естетики відпочинку та здоров’я. Дизайн інтер’єру гармонійно поєднує королівську розкіш та вишуканість оформлення. Поруч із готелем розташоване казино Порто Каррас. Тепле та гостинне оточення утворюють ідеальні умови для найкращого відпочинку.

Villa Galini, що побудована у винятковому місті з дивовижним краєвидом на зелені пагорби Мелітона та Егейське море, є найкращим Шато в Порто Каррасі.
17 розкішних сьютів та величність вежі з її неповторним оглядом на великий блакитний світ, що спонукає до магічної подорожі.
Інтер’єр сьютів прикрашено унікальними шедеврами мистецтва та окремими деталями, що підкреслюють незвичайність номерів. Поважні та відомі люди у минулому відвідували розкішну атмосферу особливих номерів Villa.

Через це Villa Galini – один із найбільших історичних готелів Європи, який завжди радий привітали будь-кого, хто бажає відчути розкіш та незабутні моменти. Читайте також про гостелі Індії – гостиницы Индии.

Автор: admin

Оставить комментарий